דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

שיטות מקובלות לתיקון הראייה

להלן מספר שיטות מקובלות לתיקון הראייה:

  • בכל הנוגע למשקפיים, אין משהו אחיד, לכל אחד יש להתאים משהו המיוחד לו. סגנונות חיים, עיסוקים ופעילויות שונים מצריכים מסגרות ועדשות שונות. צריך להתאים את המשקפיים המתאימים לצרכים הנובעים מסגנון החיים הייחודי שלכם, כך שלא זו בלבד שישפרו את ראייתכם ויגנו על עיניכם, אלא אף יוסיפו ברק להופעתכם, ישפרו את תפקודכם ויעניקו לכם תחושת נוחות מרבית.
  • שיטות ההיי-טק החדשות לייצור עדשות פלסטיק למשקפיים והשיטות המשופרות לייצור מסגרות גרמו לכך שמשקפיים הפכו להיות לא רק קלים ונוחים יותר, אלא אף אביזר אופנה. האופנתיות אמנם חשובה, אך אסור לשכוח שעיצוב העדשות ואיכותן הם קריטיים לאיכות ונוחות הראייה שלך. ד"ר סטיב וונטש ויובל וינטר לא רק יקבעו מהו מרשם המשקפיים המתאים לך ביותר, אלא אף יעצבו עבורך את עדשות המשקפיים שיתאימו באופן המושלם ביותר לצרכים האינדיווידואליים שלך, כולל משקפי שמש, משקפי סביבת עבודה, משקפי ספורט ומשקפיים לעיסוק בתחביב שלך.
  • עדשות מגע הן חלופה פופולארית למשקפיים. עדשות מגע רכות שופרו ומציעות כעת מגוון של צבעים ואפקטים מיוחדים, עדשות ביפוקליות ועדשות יומיות הבטוחות והנוחות ביותר לשימוש שיוצרו עד עתה. עדשות לשימוש ממושך מאפשרות הרכבה במשך שלושים ימים ולילות רצופים ללא כל טיפול. כדאי לברר במרכז עדשות המגע שלנו בקשר להנחות על עדשות המגע המומלצות על ידינו.
  • לאסיק (LASIK) הוא ניתוח הסרת המשקפיים המוכר ביותר, אבל כיום קיימות גם חלופות אחרות. ד"ר סטיב וונטש ויובל וינטר יוכלו לעזור לכם לא רק בבחירת החלופה הטובה ביותר עבורכם, אלא גם בבחירת המנתח המנוסה ביותר.
  • החלפת העדשה התוך-עינית הטבעית (refractive lensectomy – clear lens exchange) – בניתוח זה מסירים את עדשת העין הטבעית ומחליפים אותה בעדשה מלאכותית, הנקראת גם עדשה תוך-עינית (intraocular lens – IOL). דבר זה מאפשר למנתח שלך לספק לך עדשה תוך-עינית בעלת יכולת מיקוד משופרת, ובכך תפחית את הצורך שלך במשקפיים ובעדשות מגע אפילו לקריאה. באופן בסיסי ההליך הזה זהה להליך של ניתוח קטרקט ומפחית באופן משמעותי את התלות שלך במשקפי ראייה, במשקפי קריאה או בעדשות מגע.
  • עדשות מושתלות רפרקטיביות (Refractive Lens Implants – phakic IOLs) – בהליך זה ממוקמת עדשה מושתלת על גבי עדשת העין הטבעית. העדשה מוסיפה יכולת מיקוד לעדשה הטבעית ללא החלפתה. הליך זה יכול להיות מועיל לפציינטים שיש להם קוצר ראייה גבוה מאוד.