דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

משקפי ראיה

משקפי ראיה רוכשים רק אצל המומחים ! ד"ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה לכל המשפחה !

משקפי ראיה רוכשים רק אצל המומחים בתחום, על כן אנו במרפאת ד"ר וונטש & וינטר מספקים ללקוחותינו את שירותי בדיקת העיניים המקצועית והמקיפה לצורך התאמה מושלמת, ראוייה ונכונה של משקפי ראיה.

 

צריכים משקפי ראיה ? לא מזלזלים ! פונים למומחים - ד"ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה

בבדיקת העיניים במרפאת ד"ר וונטש & וינטר נעשית על ידי מיטב האופטומטריסטים ואנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון עשיר בתחום, על מנת להתאים משקפי ראיה איכותיים שיועילו וישפרו את ראיית הלקוח אנו עושים גם בדיקות מקיפות הכוללות בין היתר בדיקת ראיה, מה הן התרופות שאותן אתם נוטלים באופן קבוע, הבנה של ההיסטוריה הרפואית האישית  והמשפחתית וכיוב'.


משקפי ראיה הם פריט חשוב ומשמעותי ללקויי ראייה, שכן ישנם המון אנשים המרכיבים משקפי ראיה של מותאמים להם באופן אישי ועל פי פרמטרים נכונים של בדיקות רפואיות נכונות ומקצועיות.
ההשלכה המידית והרחוקה של רכישת משקפי ראיה ללא ייעוץ מקצועי ובדיקת עיניים מקיפה של מומחים מתחום האופטומטריה יכולה להיות לא נעימה ולעיתים חמורה, הרכבת משקפי ראיה לא ראויים ולא מותאמים באופן אישי יכולה לגרום להחמרה ולדרדר את מצב הראייה עד מאוד ובאופן בלתי הפיך.  

 

עלייה במודעות ושימוש נכון במשקפי ראיה

עם כניסת משקפי הראייה לצופנת היום יום עלתה המודעות והתחזק הצורך בבדיקת ראייה מקצועית אשר תקבע בין המוצרים המתאימים לכל אדם, כגון : עדשות מגע, משקפי ראיה, עדשות מולטיפוקל ועוד

לפרטים וקביעת תור לבדיקת עיניים מקצועית על ידי מומחי ד"ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה, חייגו עכשיו : 09-7406064