דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

התאמת משקפיים

התאמת משקפיים וחשיבותם...התאמת משקפיים לאדם מבוגר או לילד היא חשובה עד מאוד, בדיקה מקיפה וקפדנית בה תיבדק חדות הראייה של אותו אדם, היא זו שתקבע את התאמת המשקפיים
במרפאת ד"ר וונטש & וינטר שמים דגש רב על בדיקת ראיה מקצועית ויסודית של מומחים לצורך התאמת משקפיים.הקפדה על התאמת משקפיים מקצועית אצל מומחי מרפאת ד"ר וונטש & וינטרבבדיקה שיבצעו מומחים במרפאת ד"ר וונטש & וינטר תעשה הקפדה והתאמה מלאה על פי צורכי האדם, שגרת חייו ומצב הראייה שלו.
שכן, אם נבחן מקרים שבהם הרכיבו אנשים משקפי ראיה שאינן מתאימות להם באופן מושלם ומקצועי, נראה כי ראייתם של אנשים אלו נפגמה עוד יותר והידרדרה בשל שימוש לקוי בפתרונות ראייה שאינם מתאימים להם ולצורכיהם הרפואיים.
אי לכך ובהתאם לזאת נקפיד על התאמת משקפיים לכל אדם בנפרד ובך גם נוכל להפוך את הראייה לטובה יותר, את שלבי ההסתגלות לנוחים וקלים ואת המשקפיים ליעילות ומועילות.
להתאמת משקפיים מקצועית פנו למומחים בתחום, ד"ר וונטש & וינטר לשם בדיקת ראיה מקצועית שבסופה תיהנו מהתאמת משקפיים על ידי רופאי העיניים המובילים בארץ ואופטומטריסטים מוסמכים.


 

למה אי אפשר לפנות לחנויות מותגים במקום לאופטומטריסט מוסמך לשם התאמת משקפיים?


חשוב לזכור ולהבין כי משקפי ראיה הן לא רק מוצר אופנתי, אלא הרבה יותר מכך.
מהפן הרפואי ניתן ללמוד ולהבין כי שימוש לא נכון וחבישה לא מתאימה של משקפי ראייה שלא הותאמו על ידי אופטומטריסט מוסמך יכולות לפגוע קשות בחדות הראייה ולגרום להידרדרות חמורה במצב הראייה לטווח הארוך.
על כן מומלץ ואף חייב לפנות למומחים בתחום לצורך התאמת משקפיים .