דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

עין יבשה

 

סיבות רבות לעין יבשה...

 

 

עין יבשה היא תופעה מוכרת וידועה בתחום רפואת העיניים העולמית, שכן תופעה זו הינה תופעה שמלווה אנשים רבים, במקרים שונים וסיבות שונות לעין יבשה. 

 

 

מה גורם לעין יבשה?

 

 

ישנן סיבות רבות לתופעת העין יבשה ועל כן הטיפול בעין יבשה צריך להיות נכון, מוקפד, מותאם ומקצועי ללא פשרות.

במקרים של עין יבשה מרגיש האדם צורך בגירוד של האזור, שפשוף וצורך לנסות ולרענן את העין יבשה.

על מנת למנוע זיהומים ופגיעות מיותרות אשר עלולות להיגרם עקב שפשוף עיניים או גירוד של עין יבשה, חשוב מאוד להקפיד על טיפול נכון ומקצועי של אנשי מקצוע רפואי המתמחים בתחום ויודעים כיצד לטפל בעין יבשה במקצועיות.

יתרה מכך יש לזכור ולהקפיד שלא לגרד את אזור העין ולא לשפשף בכל אופן שיכול לפגוע באזור או שמא לזהם אותו.  

 

 

איך מטפלים בעין יבשה?

 

 

שיטת הטיפול בעין יבשה אצל המומחים של מרפאת ד"ר וונטש & וינטר היא מוקפדת וייחודית, שכן כל טיפול ואבחון הם חלק מתהליך מקצועי ואמין של בדיקות מקיפות של מיטב אנשי המקצוע המנוסים והוותיקים בתחום הראיה.
לאחר בדיקה רפואית ואבחון מדויק של בעיית הראיה או עין יבשה, יקבל כל לקוח הסבר מפורט על אפשרויות הטיפול השונות ובהחלטה וייעוץ מקצועי רפואי יותאם בעבורו הפתרון האידאלי לבעיית העין יבשה.


סובלים מעין יבשה ? פנו אל צוות המומחים של מרפאת תיקון ראיה של ד"ר וונטש & וינטר לבדיקה מקצועית ואמינה לטובת ראייתכם התקינה לשנים הבאות.
לפרטים נוספים, מידע מקצועי וייעוץ ללא תשלום חייגו עכשיו :  09-7406064 או השאירו פרטיכם ונציגי מרפאת ד"ר וונטש & וינטר ישמחו לחזור אליכם בהקדם האפשרי לשם קביעת פגישה.