דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

עדשות מגע לילדים

מאיזה גיל מומלץ להתחיל ? עדשות מגע לילדים ....


עדשות מגע לילדים הפכו בשנים האחרונות למוצר פופולרי ומבוקש עד מאוד.
גם גיל השימוש בעדשות מגע לילדים הגיע לשיאים חדשים של גילאים נמוכים של ילדים אשר דורשים מהוריהם לרכוש בעבורם עדשות מגע לילדים.אל תתפתו למחירים ולזמינות ברשתות השיווק ! פנו למומחים שיתאימו לילדכם עדשות מגע לילדים איכותיות ומותאמות בדיוק לצורכיהם...כיום ניתן לרכוש עדשות מגע לילדים בכל רשתות השיווק הגדולות, ללא מרשם ולא הפניה מרופא מומחה או אופטומטריסט מורשה.
החשיפה הרבה והבוטה של רשתות השיווק למצור עדשות מגע לילדים יכולה לעיתים לתעתע ולגרום לתחושה כי אין כל פסול בלרכוש עדשות מגע לילדים ללא כל ייעוץ מקצועי של מומחים.
חשוב מאוד ואף חובה להגיע לייעוץ מקצועי של רופא עיניים או לפנות למומחה מוסמך בתחום האופטומטריה על מנת להתאים בדיוק את עדשות המגע המתאימות לילד ולצרכיו.
גם אם המחיר ברשתות השיווק לעיתים מפתה, אסור בתכלית האיסור לרכוש עדשות מגע לילדים ללא הפניה רפואית וללא ייעוץ מקדים של אופטומטריסט מוסמך.
שכן, ייעוץ מקצועי של אופטומטריסט מוסמך יהיה נכון ומועיל בעבור הילד ובעבור שיפור ראייתו, לאחר בדיקת ראיה מקיפה, מקצועית ומוקפדת יתאים האופטומטריסט את פתרון הראייה האידאלי בעבור הילד,  כגון : משקפי ראיה, עדשות מגע וכד'.

המומחים של מרפאת ד"ר וונטש & וינטר מתאימים לילדכם עדשות מגע לילדים באופן מקצועי ובאיכות ללא פשרות....
מעוניינים לדעת ולהבין קצת יותר על תחום עדשות מגע לילדים.
צרו קשר עם המומחים של מרפאת ד"ר וונטש & וינטר ותוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי ואמין שיוביל את ילדיכם לתיקון נכון של ראייתם, תוך התאמה מלאה של עדשות מגע לילדים על פי צורכיהם ועל פי רמת ראייתם.

 


חייגו  עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ  :09-7406064