דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

תיקון ראיה

איך מגיעים למומחים בתחום תיקון ראייה? מובילים להצלחה בתחום תיקון ראיה מרפאת ד"ר וונטש & וינטר....

 

 

כאשר הנושא הוא לשוב וקריטי מומלץ בחום ואף הכרחי לפנות לאנשי מקצוע מומחים בתחום תיקון ראיה בלבד, שכן עם בריאות לא מתעסקים בטח ובטח שבבריאות לא מזלזלים.

הבחירה באנשי מקצוע מומחים בתחום האופטומטריה, תוביל להצלחה מרובה, תחושת בטחון והבנת התהליך של תיקון ראיה.

מרפאת ד"ר וונטש & וינטר מובילה את תחום תיקון ראיה בארץ מזה שנים רבות ובשירותיה פועלים מיטב המומחים, האופטומטריסטים המובילים בארץ ומיטב מספקי השירותים הנחוצים לשם הצלחה בתיקון ראיה.

שלל לקוחות מרפאת ד"ר וונטש & וינטר  נהנים בכל ביקור מיחס אישי וליווי צמוד של מיטב המומחים והרופאים המובילים בתחומם אשר יערכו את כל הבדיקות המקיפות באופן מקצועי ללא רבב ולבסוף יתאימו בצורה מושלמת פיתרון מנצח לכל לקוח, כגון: משקפי ראיה, עדשות מולטיפוקל, משקפי ראיה לילדים, עדשות מגע ועוד מגוון רחב של מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות.

 

 

איפה עושים תיקון ראייה?

 

 

את שירותי תיקון הראיה של מרפאת ד"ר וונטש & וינטר ניתן לקבל במרפאה המקצועית הממוקמת בדרך רמתיים 52, הוד השרון.

במרפאת ד"ר וונטש & וינטר תוכלו ליהנות מיחס אישי וליווי מקצועי יחד עם התאמה מלאה ומוחלטת של פתרונות ראיה מתקדמים בעבורכם.

אנו מאמינים בשירות מקצועי ואמין לכל לקוח ועל כן מעסיקים במרפאת ד"ר וונטש & וינטר אך ורק את מיטב האופטומטריסטים ונותני השירות המקצועיים בתחום תיקון ראיה.

 

 

 

האם ישנה אפשרות לתיקון ראייה?

 

 

בעידן המודרני עם כניסת הטכנולוגיה המתקדמת והפיתוח המואץ לחיי היום יום, נכנסו גם לתחום הראיה ותיקון ראיה מגוון רחב של פתרונות ואביזרים ייחודיים לשימור ראיה ותיקון ראיה.