דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

התאמת עדשות מגע

חשיבות רבה להתאמת עדשות מגע, במרפאת ד"ר וונטש & וינטרהתאמת עדשות מגע לעיניים היא הכרכית, שכן שימוש לא נכון או לקוי בעדשות מגע שאינן עברו התאמת עדשות מגע יכולות לפגוע בראייה בזמן הרכבת העדשות ואף לפגום בה לטווח הארוך.
על כן כאשר רוכשים עדשות מגע המשמשות לראייה חשוב לפנות אל המומחים בתחום האופטומטריה לצורך התאמת עדשות מגע.


התאמת עדשות מגע לכל מטרה במרפאת ד"ר וונטש & וינטר

 

 

לקוחות מרפאת ד"ר וונטש & וינטר נהנים ממיטב השירותים במקום אחד, הכוללים :
צוות רופאים – מיטב המוחים מתחום האופטומטריה אשר פועלים מזה שנים רבות בתחום ילוו באופן אישי ומקצועי את לקוחות מרפאת ד"ר וונטש & וינטר החל משלב הבדיקות המקיפות ועד סיום התהליך והתאמה מלאה של פתרונות ראייה מקצועיים ומותאמים באופן מושלם.
בדיקת ראייה – כל לקוח יוכל לעבור את בדיקת הראייה במרפאת ד"ר וונטש & וינטר אשר תניב ממצאים מדויקים לגבי ליקוי הראייה (כל הבדיקות במרפאת ד"ר וונטש & וינטר נעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בשילוב עם מכשור חדשני וטכנולוגיות מתקדמות).
התאמת עדשות מגע – באופן מושלם ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוח ודרישותיו.
התאמת עזרי ראייה – אנו מתמחים במגוון שירותים הכוללים את התאמת עדשות מגע, התאמת משקפי ראיה, בדיקת ראיה, התאמת עדשות מולטיפוקל ועוד..
משקפי ראיה לילדים -  אנו מספקים גם שירותי בדיקת ראייה לילדים והתאמה מלאה של משקפי ראיה לילדים.
ייעוץ מקצועי ומתן הסברים מפורטים – גם בטרם ההגעה אל מרפאת ד"ר וונטש & וינטר לצורך
התאמת עדשות מגע תוכלו לשוחח עם נציגי השירות שלנו בכדי לקבל מידע מפורט על שירותי המרפאה, על מחירים ועל המומחים הפועלים במרפאה.
לקביעת תור וייעוץ מקצועי חייגו עכשיו : 09-7406064  הייעוץ המקצועי הראשוני ניתן ללקוחות מרפאת ד"ר וונטש & וינטר להתאמת עדשות מגע בחינם וללא כל התחייבות.