חנות האופטיקה

מרכז המשקפיים – חנות האופטיקה

מתאימים לכל סגנון חיים, בין אם מדובר במשקפי מרשם, בעדשות מגע או במסגרות של האופנה האחרונה. צורכי תיקון הראייה שלך הם אינדיווידואליים ממש כמו סגנון החיים שלך. משום כך אנחנו משלבים בין מרשמי המשקפיים המדויקים ביותר ובין המשקפיים האופנתיים ביותר וטכנולוגיות העדשות החדישות ביותר, בכך אנו מבטיחים שתִרְאו ותֵרָאו במיטבכם.

המותגים שאצלנו

עדשות איכות

עדשות איכותיות המיוצרות באופן מדויק לפי מרשם של המומחים שלנו.

מסגרות משקפיים

בחרו ממבחר מסגרות איכותיות המתאימות לכל סגנון ולכל כיס.

משקפי שמש

משקפי שמש אופנתיים ממיטב המעצבים – הגנו על עיניכם והֵראו במיטבכם.

משקפי ראיה

משקפי ראיה רוכשים רק אצל המומחים ! ד"ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה לכל המשפחה !

משקפי ראיה רוכשים רק אצל המומחים בתחום, על כן אנו במרפאת ד”ר וונטש & וינטר מספקים ללקוחותינו את שירותי בדיקת העיניים המקצועית והמקיפה לצורך התאמה מושלמת, ראוייה ונכונה של משקפי ראיה.

צריכים משקפי ראיה ? לא מזלזלים ! פונים למומחים - ד"ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה

בבדיקת העיניים במרפאת ד”ר וונטש & וינטר נעשית על ידי מיטב האופטומטריסטים ואנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון עשיר בתחום, על מנת להתאים משקפי ראיה איכותיים שיועילו וישפרו את ראיית הלקוח אנו עושים גם בדיקות מקיפות הכוללות בין היתר בדיקת ראיה, מה הן התרופות שאותן אתם נוטלים באופן קבוע, הבנה של ההיסטוריה הרפואית האישית והמשפחתית וכיוב’.

משקפי ראיה הם פריט חשוב ומשמעותי ללקויי ראייה, שכן ישנם המון אנשים המרכיבים משקפי ראיה של מותאמים להם באופן אישי ועל פי פרמטרים נכונים של בדיקות רפואיות נכונות ומקצועיות. ההשלכה המידית והרחוקה של רכישת משקפי ראיה ללא ייעוץ מקצועי ובדיקת עיניים מקיפה של מומחים מתחום האופטומטריה יכולה להיות לא נעימה ולעיתים חמורה, הרכבת משקפי ראיה לא ראויים ולא מותאמים באופן אישי יכולה לגרום להחמרה ולדרדר את מצב הראייה עד מאוד ובאופן בלתי הפיך.

עלייה במודעות ושימוש נכון במשקפי ראיה

עם כניסת משקפי הראייה לצופנת היום יום עלתה המודעות והתחזק הצורך בבדיקת ראייה מקצועית אשר תקבע בין המוצרים המתאימים לכל אדם, כגון : עדשות מגע, משקפי ראיה, עדשות מולטיפוקל ועוד

לפרטים וקביעת תור לבדיקת עיניים מקצועית על ידי מומחי ד”ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה, חייגו עכשיו : 09-7406064

משקפי מולטיפוקל

מה זה מולטיפוקל ?

משקפי מולטיפוקל מורכבות ממסגרת משקפיים רגילה יחד עם שילוב של עדשות מולטיפוקל. ישנם אנשים רבים בארץ ובעולם אשר זקוקים למשקפי ראייה על בסיס יומם יומי, על כן משקפי מולטיפוקל הן הפתרון האידאלי והנכון ביותר בעבורם. אם אתם בעלי משקפי ראייה או שמא הנכם סובלים מקוצר ראיה, הרי שמשקפי מולטיפוקל מתאימות לצורכיכם. בכדי לשפר את איכות החיים ולעשות את כל פעולות היום יום בחופשיות וללא כל עקבות, אנשים בעלי לקות ראיה כזו או אחרת נהנים מהמצאת המאה, משקפי מולטיפוקל.

משקפי מולטיפוקל משדרגות מראה ומשדרגות את אורך החיים !!!!

בין אם אתם עומדים בפני רכישת משקפי ראייה בקרוב או שמא קניית משקפי ראיה בנפרד ומשקפי קריאה בנפרד, חישבו שנית ותוכלו לרכוש את שני המוצרים באחד.
בכדי לנצל את המקסימום שבמשקפי הראייה יחד עם כל ההטבות שבמשקפי הקריאה, פתחו ועמלו שנים עד להמצאת המולטיפוקל.
פיתוח משקפי מולטיפוקל משלב בין משקפי ראייה למשקפי קריאה באופן מושלם שעוזר לחובשיו ליהנות מאיכות חיים ושדרוג.

מעדיפים להתרוצץ עם שני זוגות משקפיים או שמא עם משקפי מולטיפוקל ?

לעיתים אנו מבחינים באנשים שאיבדו את משקפי הראייה או את משקפי הקריאה בשל העובדה שהם נוהגים לקחת שני זוגות לכל מקום. ההתנהלות הלקויה יחד עם הראייה הלקויה מובילות לאובדן יקר של שעות חיפוש ועצבים מיותרים שיכולים להפטר בהחלטה אחת וחשובה, החלטה נבונה למעבר שקול ונכון למשקפי מולטיפוקל. פנו אל המומחים של מרפאת ד”ר וונטש & וינטר לשם בדיקת ראיה והתאמה מושלמת של משקפי מולטיפוקל איכותיות.

לתיאום בדיקת ראיה ופגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 09-7406064 או השאירו את פרטיכם בדף “צור קשר” ונציגי מרפאת ד”ר וונטש & וינטר ישמחו ליצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

התאמת משקפיים

התאמת משקפיים וחשיבותם...

התאמת משקפיים לאדם מבוגר או לילד היא חשובה עד מאוד, בדיקה מקיפה וקפדנית בה תיבדק חדות הראייה של אותו אדם, היא זו שתקבע את התאמת המשקפיים במרפאת ד”ר וונטש & וינטר שמים דגש רב על בדיקת ראיה מקצועית ויסודית של מומחים לצורך התאמת משקפיים.

הקפדה על התאמת משקפיים מקצועית אצל מומחי מרפאת ד"ר וונטש & וינטר

בבדיקה שיבצעו מומחים במרפאת ד”ר וונטש & וינטר תעשה הקפדה והתאמה מלאה על פי צורכי האדם, שגרת חייו ומצב הראייה שלו. שכן, אם נבחן מקרים שבהם הרכיבו אנשים משקפי ראיה שאינן מתאימות להם באופן מושלם ומקצועי, נראה כי ראייתם של אנשים אלו נפגמה עוד יותר והידרדרה בשל שימוש לקוי בפתרונות ראייה שאינם מתאימים להם ולצורכיהם הרפואיים. אי לכך ובהתאם לזאת נקפיד על התאמת משקפיים לכל אדם בנפרד ובך גם נוכל להפוך את הראייה לטובה יותר, את שלבי ההסתגלות לנוחים וקלים ואת המשקפיים ליעילות ומועילות. להתאמת משקפיים מקצועית פנו למומחים בתחום, ד”ר וונטש & וינטר לשם בדיקת ראיה מקצועית שבסופה תיהנו מהתאמת משקפיים על ידי רופאי העיניים המובילים בארץ ואופטומטריסטים מוסמכים.

למה אי אפשר לפנות לחנויות מותגים במקום לאופטומטריסט מוסמך לשם התאמת משקפיים?

חשוב לזכור ולהבין כי משקפי ראיה הן לא רק מוצר אופנתי, אלא הרבה יותר מכך. מהפן הרפואי ניתן ללמוד ולהבין כי שימוש לא נכון וחבישה לא מתאימה של משקפי ראייה שלא הותאמו על ידי אופטומטריסט מוסמך יכולות לפגוע קשות בחדות הראייה ולגרום להידרדרות חמורה במצב הראייה לטווח הארוך. על כן מומלץ ואף חייב לפנות למומחים בתחום לצורך התאמת משקפיים .

לתיאום בדיקת ראיה ופגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 09-7406064 או השאירו את פרטיכם בדף “צור קשר” ונציגי מרפאת ד”ר וונטש & וינטר ישמחו ליצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.