עדשות מגע

עדשות מגע

רכישת עדשות מגע אצלנו היא נוחה, אמינה ומתאימה לכל תקציב. אנחנו מנפיקים רק עדשות מגע העומדות בתקנים הגבוהים ביותר ושאנחנו יודעים שהן הטובות ביותר עבור הפציינטים שלנו. ד”ר סטיב וונטש ויובל וינטר יבחרו עבורכם את עדשות המגע המתאימות ביותר לעיניכם, לראייה שלכם ולסגנון החיים שלכם. צוות עדשות המגע המאומן שלנו ידריך אתכם בשימוש ובטיפול בעדשות המגע שלכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

סוגי העדשות שניתן למצוא אצלנו:

Johnson & Johnson
Pure vision
Dailies

תמיסות לעדשות קשות:

בוסטון
GP מולטי

תמיסות לעדשות רכות:

Easysept
Biotrue
Opti free
Ever clean

עדשות מגע - איכות ללא פשרות

עדשות מגע הן מוצר יוקרתי ואמין, עדשות המגע יוצרו כתחליף סמוי ובלתי נראה למשקפי ראיה ועל כן הן משמשות אנשים רבים בכל רחבי העולם על בסיס יומי.

ד”ר וונטש & וינטר הם המומחים המובילים בארץ את תחום האופטומטריה, ברשותם מרפאה מובילה אשר מספקת לשלל הלקוחות עדשות מגע מקצועיות ואיכותיות העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום העדשות מגע.

התאמה אישית לכל לקוח ולכל צורך של עדשות מגע במרפאת וונטש & וינטר

במרפאת וונטש & וינטר נמכרות ומותאמות עדשות מגע המשווקות ומיוצרות על ידי מיטב המומחים בתחום ומותאמות לכם באופן אישי על ידי ד”ר סטיב וונטש ויובל וינטר

עדשות מגע הן המוצר הבטוח והמגן שישמור על בריאות עינכם ועל ראייתכם לאורך שנים רבות. רכישת עדשות מגע איכותיות ומקצועיות היא חשובה ומהותית, שכן יכולת הראייה היא יכולת חשובה שעליה יש לשמור מכל משמר ולהגן בכל אמצעי.

ביקור מקצועי וייעוץ אמין להתאמת עדשות מגע במרפאת וונטש & וינטר

בעת ההגעה למרפאתנו יקבל כל לקוח את מלא תשומת הלב והליווי האישי ויעבור בדיקת ראייה. הביקור כולו ילווה על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחום האופטומטריה אשר יבצעו את הבדיקות המקיפות של בדיקות העיניים היסודיות והמקצועיות. לאחר הבדיקה המקיפה תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית ואמינה מהמומחים של מרפאת וונטש & וינטר ועל פיה לקבל החלטה משותפת על המשך טיפול והתאמת משקפי ראיה או עדשות מגע. בסוף התהליך ולאחר הבחירה בטיפול נכון, מועיל ומקצועי בעבורכם, יקבל כל לקוח הסבר מפורט הכולל הדגמה והמחשה שתעזור לו בשימוש נכון והרכבה קלה של עדשות מגע.

לפרטים נוספים, מידע וייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות חייגו עכשיו : 09-7406064

מולטיפוקל

מולטיפוקל - ד"ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה מתאימים לכם עדשות מולטיפוקל באופן אישי לצורכיכם !

עדשות מולטיפוקל איכותיות, עמידות ומרהיבות תוכלו לרכוש אצל המומחים בתחום, ד”ר וונטש & וינטר מרפאה אופטומטריה. שכן מומחי המרפאה מתמחים בבדיקות עיניים קפדניות ובדיקות מקיפות ללא דופי לצורך התאמה מלאה, נכונה ומוחלטת של פתרונות ראייה מתקדמים לכלל לקוחותיהם המעוניינים במשקפי ראיה, עדשות מגע ועדשות מולטיפוקל.

עדשות מגע מולטיפוקל - יעילות, איכות ויתרונות רבים נוספים

עדשות מגע מולטיפוקל הן העדשות המיוחדות ביותר בתחום האופטיקה, שכן הן ניחנות בתכונות ייחודיות ובלעדיות המאפשרות מעבר של מרכיבן ממבנה פנימי לאור היום ללא כל קושי ראייה וללא כל צורך בהחלפת המשקפיים למשקפי שמש, משום שהן מתפקדות באופן מושלם כמשקפי ראיה מותאמות ואיכותיות לצד משקפי שמש הכוללות ראייה בתוכן. בשנים האחרונות הוכח כוחן של עדשות מולטיפוקל ויעילותן הרבה ועל כן גדלה בשנים האחרונות הדרישה לעדשות מולטיפוקל בארץ ובעולם, כעת ניתן לראות את השימוש הרחב בעדשות מולטיפוקל בסגנונות שונים ובשיבוץ במסגרות מהודרות.

ד"ר וונטש & וינטר מתחדשים באופנה עילית וסגנונות ייחודיים בתחום משקפי ראיה ועדשות מגע מולטיפוקל בעבור לקוחותיהם

עדשות מולטיפוקל הפכו בשנים האחרונות מוצר מבוקש ופופולרי בקרב כלל אוכלוסיית העולם והם כבר לא רק נחלתם של לקויי הראייה. הן בשל הצורך הרפואי וליקויי הראיה אצל אנשים מסוימים אשר מחויבים להרכיב משקפי ראיה והן בשל הכניסה החזקה של משקפי ראיה בעדשות מולטיפוקל לאופנה העכשווית והמודרנית. משקפי ראיה עם עדשות מולטיפוקל קיבלו פן חדש של ייצוג ואמירה אופנתית לצד שימוש אופטי וראוי, בשל ההתפתחות הגדולה של צריכת משקפי ראיה עם עדשות מולטיפוקל בקרב אנשים רבים גדל גם המגוון ועמו התפתחו סגנונות רבים ומיוחדים של משקפי ראיה עם עדשות מולטיפוקל.

עדשות מגע לילדים

מאיזה גיל מומלץ להתחיל ? עדשות מגע לילדים ....

עדשות מגע לילדים הפכו בשנים האחרונות למוצר פופולרי ומבוקש עד מאוד. גם גיל השימוש בעדשות מגע לילדים הגיע לשיאים חדשים של גילאים נמוכים של ילדים אשר דורשים מהוריהם לרכוש בעבורם עדשות מגע לילדים.

אל תתפתו למחירים ולזמינות ברשתות השיווק ! פנו למומחים שיתאימו לילדכם עדשות מגע לילדים איכותיות ומותאמות בדיוק לצורכיהם...

כיום ניתן לרכוש עדשות מגע לילדים בכל רשתות השיווק הגדולות, ללא מרשם ולא הפניה מרופא מומחה או אופטומטריסט מורשה. החשיפה הרבה והבוטה של רשתות השיווק למצור עדשות מגע לילדים יכולה לעיתים לתעתע ולגרום לתחושה כי אין כל פסול בלרכוש עדשות מגע לילדים ללא כל ייעוץ מקצועי של מומחים. חשוב מאוד ואף חובה להגיע לייעוץ מקצועי של רופא עיניים או לפנות למומחה מוסמך בתחום האופטומטריה על מנת להתאים בדיוק את עדשות המגע המתאימות לילד ולצרכיו. גם אם המחיר ברשתות השיווק לעיתים מפתה, אסור בתכלית האיסור לרכוש עדשות מגע לילדים ללא הפניה רפואית וללא ייעוץ מקדים של אופטומטריסט מוסמך. שכן, ייעוץ מקצועי של אופטומטריסט מוסמך יהיה נכון ומועיל בעבור הילד ובעבור שיפור ראייתו, לאחר בדיקת ראיה מקיפה, מקצועית ומוקפדת יתאים האופטומטריסט את פתרון הראייה האידאלי בעבור הילד, כגון : משקפי ראיה, עדשות מגע וכד’.

המומחים של מרפאת ד”ר וונטש & וינטר מתאימים לילדכם עדשות מגע לילדים באופן מקצועי ובאיכות ללא פשרות. מעוניינים לדעת ולהבין קצת יותר על תחום עדשות מגע לילדים. צרו קשר עם המומחים של מרפאת ד”ר וונטש & וינטר ותוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי ואמין שיוביל את ילדיכם לתיקון נכון של ראייתם, תוך התאמה מלאה של עדשות מגע לילדים על פי צורכיהם ועל פי רמת ראייתם.

חייגו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ :09-7406064

התאמת עדשות מגע

חשיבות רבה להתאמת עדשות מגע, במרפאת ד"ר וונטש & וינטר

התאמת עדשות מגע לעיניים היא הכרכית, שכן שימוש לא נכון או לקוי בעדשות מגע שאינן עברו התאמת עדשות מגע יכולות לפגוע בראייה בזמן הרכבת העדשות ואף לפגום בה לטווח הארוך. על כן כאשר רוכשים עדשות מגע המשמשות לראייה חשוב לפנות אל המומחים בתחום האופטומטריה לצורך התאמת עדשות מגע.

התאמת עדשות מגע לכל מטרה במרפאת ד"ר וונטש & וינטר

לקוחות מרפאת ד”ר וונטש & וינטר נהנים ממיטב השירותים במקום אחד, הכוללים : צוות רופאים – מיטב המוחים מתחום האופטומטריה אשר פועלים מזה שנים רבות בתחום ילוו באופן אישי ומקצועי את לקוחות מרפאת ד”ר וונטש & וינטר החל משלב הבדיקות המקיפות ועד סיום התהליך והתאמה מלאה של פתרונות ראייה מקצועיים ומותאמים באופן מושלם.
בדיקת ראייה – כל לקוח יוכל לעבור את בדיקת הראייה במרפאת ד”ר וונטש & וינטר אשר תניב ממצאים מדויקים לגבי ליקוי הראייה (כל הבדיקות במרפאת ד”ר וונטש & וינטר נעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בשילוב עם מכשור חדשני וטכנולוגיות מתקדמות).

התאמת עדשות מגע – באופן מושלם ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוח ודרישותיו.
התאמת עזרי ראייה – אנו מתמחים במגוון שירותים הכוללים את התאמת עדשות מגע, התאמת משקפי ראיה, בדיקת ראיה, התאמת עדשות מולטיפוקל ועוד..
משקפי ראיה לילדים –  אנו מספקים גם שירותי בדיקת ראייה לילדים והתאמה מלאה של משקפי ראיה לילדים.
ייעוץ מקצועי ומתן הסברים מפורטים – גם בטרם ההגעה אל מרפאת ד”ר וונטש & וינטר לצורך
התאמת עדשות מגע תוכלו לשוחח עם נציגי השירות שלנו בכדי לקבל מידע מפורט על שירותי המרפאה, על מחירים ועל המומחים הפועלים במרפאה.

לקביעת תור וייעוץ מקצועי חייגו עכשיו : 09-7406064 הייעוץ המקצועי הראשוני ניתן ללקוחות מרפאת ד”ר וונטש & וינטר להתאמת עדשות מגע בחינם וללא כל התחייבות.